POSTREŽBA POHODNIKOV POD SKADULCO

Postrežba pohodnikov pod Skadulco

V nedeljo 11.9. 2016 je TD Cerkniško jezero  organiziralo pohod od Šteberka do Karlovce ob Cerkniškem jezeru. Daljši pohod od Šteberka je dolg 21 km, krajši, ki se priključi prvemu pri ribiškem kotu pa je dolg 8 km. Pohodniška pot se zaključi v Dol. Vasi pri poslopju konjeniškega društva Lovrenc.

Članice Klasja smo pohodnike postregle v gozdu pod Skadulco. Pripravile smo ocvirkov kruh, buhteljne, štrudelj ter pečene rožice.

Ko smo  pričakovale pohodnike, pa so naše članice, ki so vešče vsakega dela še zakrpale luknje po cesti, da se ne bi kakšen pohodnik poškodoval. Ko je odšel mimo zadnji pohodnik smo se  tudi članice odpeljale do Lovrenca in se tam okrepčale z obaro. Vreme je bilo krasno prav tako tudi vsesplošno vzdušje.

Avtor : Ana Ivančič    Foto: Ana Ivančič